Dárky, které oživí váš vztah

Uvažujete, co koupit svému miláčkovi k narozeninám, svátku nebo jen tak pro radost? Často si lámete hlavu, co by ho potěšilo. Buďte originální. Vyberte dárečky, které navíc oživí váš vztah. Mám pro vás hned pět tipů, co pořídit. Pojďme se na ně společně podívat.

Dárky, které oživí váš vztah

Společenská hra pro dva

Hrajete si rádi? Možná už jste něco zkoušeli a možná taky ne. Udělejte něco jinak. Pořiďte si originální hru pro dva. Výběr je pestrý. Vyzkoušejte Harašeníčko. Můžete si vybrat ze dvou variant. Okořeníte si tak (nejen) dlouhé zimní večery.

Pokud vás neoslovilo Harašeníčko a chcete od svého milování ještě více, omrkněte Nevinné hrátky. Můžete ji hrát stále dokola a díky kartám bude hra pokaždé jiná a vzrušující. V cíli hry nechybí ani odměna, tak se mrněte.

Originální spodní prádlo

Vybírejte podle toho, co máte rádi. Můžete zvolit buď pěknou klasiku, nebo něco originálního. Nabídka je široká. Máte strach, že se výběrem netrefíte? Vydejte se se svým drahým na nákupy a vyberte si prádlo pro sebe navzájem.

Po rozbalení si pak můžete udělat třeba módní přehlídku. Budete tak mít jistotu, že jste volbou nešlápli vedle. Pokud se vám nechce do přeplněného obchodního centra, omrkněte nabídky internetových obchodů. Uvidíte, že si vyberete.

Víkendový (wellness) pobyt

Nadělte si víkendový pobyt pro dva. Omrkněte internet a vyberte si místo, které se vám bude líbit. A že neholdujete vířivce a bazénům? Nevadí. Vyberte si podle svého gusta. Vyrazte do hor, nebo na prodloužený víkend do Říma.

Vyrazte bez dětí. Zajistěte si hlídání a udělejte si víkend pro sebe. Je mi jasné, že jste zodpovědní rodiče, ale pořád jste tu vy dva jako partneři. Když si na sebe uděláte prostor, uvidíte, že to prospěje nejen vám, ale i celé rodině.

Kartičky pro oživení vztahu

Říkáte si, že byste rádi oživili svůj vztah nejen v intimní oblasti? Pak sáhněte po Inspiračních kartičkách. Najdete na nich hned 30 variant. Nemusíte tak už složitě vymýšlet, co podniknout, abyste oživila svůj vztah s partnerem. Stačí si vybrat intuitivně jednu kartičku a společně splnit úkol, který je na ní napsaný.

Více informací o kartičkách najdete tady>>.

Partnerské čtení

Toužíte cítit opět oboustrannou lásku a sounáležitost? Možná máte pocit, že už to ve vašem vztahu není jako dřív. Někdy vám připadá, jako byste každý mluvil úplně jiným jazykem. Řeknete jednu věc, ale partner pochopí něco úplně jiného. Toužíte spolu zůstat a víte, že partnera milujete, ale moc vám to ve vztahu nefunguje.

Začtěte se společně do e-booku Lexikon partnerské harmonie. Vrátíte svému vztahu šťávu. Díky tomu se budete cítit šťastná a spokojená. Váš život nabere nové obrátky a změny se vám budou pozitivním způsobem odrážet i v dalších oblastech života.

Více informací o Lexikonu najdete zde>>. A když ve své objednávce zadáte do kolonky slevový kód partnerska30, ušetříte ještě 118 Kč. Tak se mrkněte.

Partnerská harmonie
Autorka e-booku Lexikon partnerské harmonie>>. Ukazuje na základě vlastních zkušeností cestu ženám>>, které chtějí žít šťastný a naplněný partnerský život . Její příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.