Dohnala mě faraonova pomsta

Faraonova pomsta mi pomohla uvědomit, jak je na tom můj partnerský vztah. V minulých dnech jsem se přesvědčila jaké to je, když se vám pomstí faraon. Pokud jste byla někdy v Egyptě, tak určitě víte, o čem mluvím. Faraonovou pomstou se totiž nazývají střevní potíže, které se nezřídka dostavují právě v těchto místech.

Se svým mužem jsme se jeli ohřát právě do Egypta. Dovolená to byla moc pěkná a s partnerem jsme si užívali krásných slunečních dnů. Ze začátku jsem měla trochu strach, že mě postihnou nepříjemné střevní potíže. Z tohoto důvodu se mému muži do této země jet moc nechtělo. Jenže co by pro svou milovanou ženu neudělal. Našli jsme zajímavý last minute a jeli jsme.

Vše bylo v naprosté pohodě. Poznali jsme kouzla místních památek a užívali si tepla a moře. Při koupání v Rudém moři jsem vzpomínala na chladno, které tady zrovna bylo. Cítila jsem se skvěle. Místní památky mě naprosto uchvátily. Věděla jsem, že egyptská civilizace byla před několika tisíci lety vyspělá, ale když jsem to viděla na vlastní kůži, nechápala jsem. Byla jsem nadšená. I má drahá polovička dávala najevo, že se mu dovolená nakonec líbí.

Co se faraona týkalo, myslela jsem si, že mám vyhráno. Říkala jsem si, že poslední den snad už bude v pohodě. Jenže jak zní ono moudré přísloví Neříkej hop, dokud nepřeskočíš. Předposlední večer před odletem mi vyskočila teplota až na hraniční čtyřicítku a cítila jsem se hodně zle. Další den jsem strávila v posteli a nebýt mého muže, nedošla bych sama ani na záchod. A to by bylo v případě střevních potíží opravdu nemilé.

dostihla-me-faraonova-pomsta

Já ti říkal, že jsme sem neměli jezdit

V minulosti bych čekala poznámky typu: Já ti to říkal, že sem nemáme jezdit, nebo Tohle nám ještě scházelo, kdyby bylo na mě, tak se tohle nestane. Jenže ono ne. Neřekl ani slovo. Místo toho mi poskytl vzorovou péči bez jakékoliv jízlivé poznámky. Poslední den jsme místo na pláži strávili v hotelovém pokoji. Bylo mi mizerně. Teplota neklesala pod 39 stupňů a zvednutí, abych se vůbec mohla napít bylo pro mě srovnatelné se zdoláním osmitisícovky.

Měla jsem výčitky, protože místo koupání v moři sedí u mě a má starost. Zároveň jsem byla vděčná, že mě nenechal samotnou. Věděla jsem, že mám po boku skvělého muže, kterého jsem si vždycky přála, ale když jste odkázaná na něčí pomoc, tak si uvědomíte ještě víc. U oltáře to před lety nebyly jen plané sliby, když jsme si řekli v dobrém i zlém.

Během celého dne se mi snažil zvednout náladu a hlídal mě, aby se můj stav nezhoršil. Po nasazení místních léků se mi další den ulevilo, takže jsem byla schopná bez úhony doletět domů. Ani po příletu jsem si nevyslechla jedinou kritiku toho, že jsme do Egypta neměli jezdit. Naopak. Můj muž byl rád, že jsme byli spolu a i přes poslední den mi stále tvrdí, že si dovolenou opravdu užil.

faraonova-pomsta

Co jsem si z faraonovy pomsty odnesla?

Jak se chovám ke svému muži, bude se chovat i on ke mně. Byly doby, kdy jsem jeho chování zrovna moc nerozuměla. Jenže pak jsem si uvědomila, že ani já se k němu nechovám zrovna vlídně. Měla jsem starosti a některé věci mi zkrátka unikaly. Jeho chování ke mně bylo reakcí mého chování. Nedávala jsem mu totiž dostatečně najevo lásku způsobem, který je pro něj přirozený.

Naučili jsme se mluvit stejným jazykem a pravidelně svůj vztah oživujeme. Ono totiž kolikrát stačí opravdu drobnost, která může váš vztah naplnit novou energií. Pokud chcete ve svém vztahu vyzkoušet něco nového, mrkněte na Inspirační kartičky. Najdete na nich hned třicet tipů, jak si oživit svůj vztah. Uvidíte, že se vám to bude oběma líbit.

A co říct ještě o Egyptě na závěr? Pokud uvažujete nad cestou do této země, ale odrazuje vás právě faraonova pomsta, nenechte se odradit. Nikde není napsané, že zrovna vás tato pomsta zastihne. Pokud už by vás postihlo něco podobného jako mě, lékárny jsou pro nás na tyto problémy dobře vybaveny. Důležité je s sebou mít dobrého parťáka pro život. 🙂

faraonova-pomsta

Partnerská harmonie
Autorka e-booku Lexikon partnerské harmonie>>. Ukazuje na základě vlastních zkušeností cestu ženám>>, které chtějí žít šťastný a naplněný partnerský život . Její příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.