Rozhovor s Milanem: Důvěra je alfa a omega vztahu

Rozhovory s muži byly pro mě tou nejlepší příležitostí, když jsem chtěla pochopit, jak vztahy mezi mužem a ženou opravdu fungují.

Líbilo by se vám mít informace přímo od mužů? 

Věřím, že ano. Proto jsem se začala ptát zajímavých mužů ve svém okolí a pár jsem jich pro vás vyzpovídala. Dnes mám pro vás rozhovor s Milanem.

Milan, majitel úspěšné firmy EUVIN s.r.o., žije už 27 let se svou ženou a z toho 25 let ve spokojeném manželství. A dnes vám právě on přinese zajímavé postřehy ze svého vztahu.

Těšíte se? Pak čtěte dál.

1. Jaký typ muže jsi? Čím by ses charakterizoval?

Jsem velmi vytrvalý a rád na sobě pracuji. Dělám vše pro to, aby můj život byl vyvážený na všech rovinách. Moc rád se pohybuji ve společnosti mladších lidí pro jejich energický přístup k životu.

2. Co tě na ženách nejvíce přitahuje?

Když z nich vyzařuje ženskost a chovají se jako ženy. Mám slabost pro pěkné a upravené vlasy. Ty mě zaujmou vždy jako první.

3. Co tě naopak dokáže odradit?

Když se žena chová jak chlap, používá sprosté slova a potlačuje svoji ženskost. Mám rád, když se žena chová jako žena.

4. Co je pro tebe v partnerském vztahu prioritou?

Především důvěra. Bez té by vztah ani nemohl fungovat. Je to alfa a omega každého vztahu. Dále pak harmonie, vzájemná podpora partnerů a otevřenost.

5. Může podle tebe existovat čisté přátelství mezi mužem a ženou?

Dříve jsem si myslel, že neexistuje. Léta mě však přesvědčila, že přátelství mezi mužem a ženou opravdu možné je.

6. Kde ses poznal se svou současnou partnerkou a jak jste spolu dlouho?

Na hlavním nádraží v Olomouci. Ale ještě než jsme se setkali jsme si jeden druhého vysnili. Nakonec se naše partnerské vize staly realitou a my se potkali. Ovšem nebyla to láska na první pohled. Postupně jsme se poznávali a sbližovali se. Jsme spolu už téměř 27 let.

7. Jaké nejčastější chyby podle tebe partneři po několikaletém společném soužití?

Především snaha změnit svého partnera. Nebezpečné je podlehnout dojmu, že když už jste spolu nějaký ten pátek, máte svůj protějšek jistý navždy. Vztah se pak stává zanedbanou zahrádkou, která je plná plevele, když se o ni nepečuje.

Další výzvou jsou děti. V mnoha vztazích se dítě dostává na první místo a rodiče svůj partnerský vztah nerozvíjejí.

8. Jak řešíš výzvy ve vztahu?

Když už nějaká výzva přijde, otevřeně s partnerkou komunikujeme, rozklíčujeme podstatu toho, co vnímáme odlišně a nalezneme společné řešení.

Co se dětí týče, zastávám kompaktní postup, abychom před dětmi vystupovali jako sehraný rodičovský pár. S partnerkou podporujeme jeden druhého i v komunikaci s dětmi a rozhodujeme společně, aby naše odpovědi byly jednotné.

9. Co je podle tebe klíčové pro udržení dlouhodobě fungujícího vztahu?

Důležité je naslouchat svému protějšku. Muž a žena jsou na prvním místě a žijí si život podle svých představ. A samozřejmě něha a tělesný kontakt.

10. Je něco, co bys chtěl čtenářkám blogu vzkázat?

Změna ve vztahu začíná od vás. Pokud na svém partnerovi chcete něco změnit, začněte u sebe. Partner se pak rád přidá, pokud o vás opravdu stojí. Vraťte se do dob před svatbou a dětmi. Co jste dělali? Zopakujte si to a najděte si nějakou společnou činnost, která vás bude bavit. Oprašte romantiku, která začíná v maličkostech. I taková procházka dokáže divy. A hlavně podporujte svého partnera v tom, co dělá.

Důvěra je alfa a omega vztahu

Doufám, že vám dnešní rozhovor s Milanem, nejen o důvěře, přinesl mnoho nových informací a máte lepší přehled o mužském smýšlení. 🙂

Pokud se vám rozhovor líbil, sdílejte jej dál se svými přáteli.

Chcete se zapojit do naší holčičí skupiny a probudit v sobě ženskost a půvab? Pak směle klikněte sem >>>.

Chcete oživit vztah se svým mužem a dodat mu novou jiskru? Pak klikněte na tlačítko.

 

Partnerská harmonie
Autorka e-booku Lexikon partnerské harmonie>>. Ukazuje na základě vlastních zkušeností cestu ženám>>, které chtějí žít šťastný a naplněný partnerský život . Její příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.