Toužíte vrátit do svého partnerského vztahu radost a jiskru?

 

Chtěli byste znovu zažívat pocit dokonalého spříznění duší?

 

Přáli byste si cítit hlubokou oboustrannou
lásku
sounáležitost?

Možná máte pocit, že už to ve vašem vztahu není jako dřív. Někdy vám připadá, jako byste každý mluvil úplně jiným jazykem. Řeknete jednu věc, ale partner pochopí něco úplně jiného. Zdá se vám, že to u vás doma v poslední době drhne nějak víc, než je zdrávo. Svého partnera sice bezmezně milujete, ale čím dál častěji vás napadá, jestli by vám nebylo lépe každému zvlášť…

Někdy se vám zdá, že už vás opouštějí síly,
ale pak vám začne běžet hlavou:

 • Co bych mohla já udělat proto, abych měla doma milujícího a podporujícího partnera?
 • Jak bych měla začít s partnerem komunikovat efektivně a bez zbytečných emocí?
 • Jak se naučit řešit situace tak, aby byly nakonec spokojené obě strany?

Je to tak? Tak to jste tady správně. :-)

Jmenuji se Anna Lukšová, jsem poradkyní v oblasti partnerských vztahů a ukazuji cestu ženám, které chtějí žít šťastný a naplněný partnerský život.

 

S mým mužem  máme za sebou už několik let společného života, zažili jsme spolu mnoho různých situací a výzev, které jsme potřebovali vyřešit. Přesto všechno se spolu každý den cítíme milovaní a spokojení a naše citová nádrž je stále plná. Abychom ji však dokázali udržovat plnou, potřebovali jsme se nejprve naučit, jak si udržovat dlouhodobě zdravý partnerský vztah.

 

Mnoho lidí se mě často ptá, co dělám jinak, že i po společných letech jsme si nezevšedněli. Jak to děláme? Ráda se o to teď s vámi podělím.

Několikrát jsem na vlastní kůži zažila, jaké to je, když vztah nefunguje. Přijdete domů, místo vlídného přivítání vás čeká hromada neumytého nádobí, ponožky poházené po podlaze, čtyři dny nevynesený koš a hádka na obzoru. Máte pocit, že vy sama se můžete přetrhnout, ale ON to prostě nedocení. Moc dobře vám rozumím, protože přesně takhle jsem to v minulosti zažívala i já.

A tak jsem vytvořila e-book Lexikon partnerské harmonie. Jsem totiž přesvědčená, že každý si může dovolit žít šťastným partnerským životem. Stačí si jen zažít pár jednoduchých návyků a naučit se pár nových komunikačních dovedností. 

V čem konkrétně vám e-book pomůže?

 • Vyladíte si své návyky a vnesete do svého partnerského života novou radost.
 • Zlepšíte kvalitu svého (nejen) partnerského života.
 • Objevíte ve svém vztahu nové možnosti a zážitky.
 • Díky svému pozitivnímu vyzařování pocítíte ze strany partnera porozumění, lásku a podporu.
 • Dodáte svému vztahu novou jiskru a vášeň.
 • Díky dlouhodobé partnerské harmonii se budete cítit šťastná, podporovaná a celistvá.

E-book je právě pro vás, pokud:

 • Toužíte mít dlouhodobě šťastný a harmonický partnerský vztah.
 • Jste ve vztahu jako na houpačce – jeden den byste se nejradši rozvedla, a druhý den máte pocit, že váš muž je pro vás tím jediným na světě.
 • Chcete dodat vašemu vztahu šťávu a chcete se naučit, jak si vzájemně vyznávat lásku.
 • Chcete úspěšně vyřešit dlouhodobé konflikty.
 • Chcete umět společně s partnerem správně a efektivně komunikovat.
 • Chcete se zase začít cítit po boku svého partnera šťastná a naplněná.

Co přesně tedy s e-bookem získáte?

Přehlednou příručku

Budete ji mít kdykoliv po ruce, a můžete se tak opakovaně vracet k jednotlivým krokům. Pokud vám nebude cokoliv jasné, nabízím vám svou pomocnou ruku, abyste vše dobře pochopila.

Harmonický vztah s partnerem

Vrátíte svému vztahu šťávu. Díky tomu se budete cítit šťastná a spokojená. Váš život nabere nové obrátky a změny se vám budou pozitivním způsobem odrážet i v dalších oblastech života.

Ověřené zkušenosti z praxe

Podělím se s vámi o své vlastní praktické zkušenosti, díky kterým si doma s partnerem udržujeme dlouhodobě šťastný a harmonický vztah.

Přesné postupy krok za krokem

Sestavila jsem pro vás jednoduchá a snadno aplikovatelná cvičení. Povedu vás postupně krůček po krůčku, aby se celé vaše snažení ubíralo tím správným směrem a přineslo vám vytoužené a trvalé výsledky.

Dárky k e-booku

Záleží mi na tom, abyste žila ve šťastném a harmonickém vztahu. K tomu je potřeba převést teorii z e-booku do praxe. Díky hodnotným bonusům to pro vás bude hračka.

Ušetříte čas

Několik let mi trvalo, než jsem přišla na to, co opravdu funguje. Vy teď už nemusíte trávit svůj drahocenný čas vysedáváním u internetu, nekonečným hledáním, zkoušením a vyhodnocováním informací. Čas, který ušetříte, můžete naplno prožít ve spokojeném vztahu se svým partnerem.

Kolik ten e-book vlastně stojí?

Cena e-booku Lexikon partnerské harmonie je
590 Kč včetně DPH.

Zdá se vám to hodně? Nebo naopak málo? Na kolik si ceníte svého šťastného partnerského života? Běžná hodinová konzultace u mě vychází na 1000 Kč. Za hodinu ovšem nemáme šanci stihnout probrat vše, co je na cestě k harmonickému partnerství třeba vědět. Potřebovaly bychom k tomu minimálně 3 konzultace, které by vás vyšly na až na 3000 Kč.

A právě proto vznikl tento e-book.

Za téměř čtvrtinovou cenu se naučíte, jak mít se svým partnerem dlouhodobě harmonický vztah a díky tomu také šťastnější a spokojenější život. Navíc vám ještě přidám hodnotné bonusy, které vám vaši cestu výrazně usnadní.

K e-booku navíc získáte zdarma tyto bonusy

PRACOVNÍ SEŠIT

v hodnotě 220 Kč

SAMOSTATNĚ NEDOSTUPNÉ

V samotném e-booku si přečtete teorii a naučíte se praktická cvičení. Pracovní sešit vám to všechno pomůže aplikovat přímo do praxe. Díky němu dosáhnete efektivních výsledků ještě rychleji a ještě snadněji.

E-BOOK NAŠE PARTNERSKÁ HARMONIE

v hodnotě 250 Kč

SAMOSTATNĚ NEDOSTUPNÉ

V tomto bonusovém e-booku vás pozveme na návštěvu k nám domů a povíme vám nějaké ty drby a zkušenosti z našeho osobního života. Necháme vás nahlédnout, jak probíhá partnerská harmonie přímo v našem vztahu.

E-MAILOVÁ PODPORA

HODNOTA NEVYČÍSLITELNÁ

Pokud vám při procházení Lexikonu nebude něco jasné nebo budete potřebovat poradit, napište, jsem vám k dispozici na e-mailu a budu se snažit odpovědět v cuku letu. 


Možná pořád ještě trochu pochybujete:

Co když to zrovna já nezvládnu?

Pokud vám nebude cokoliv jasné, stačí mi napsat. Ráda vám podám svou pomocnou ruku, abyste informace co nejlépe pochopila a měla z nich maximální užitek. Navíc vám přidám praktická cvičení, která vám cestu výrazně usnadní. 

Vášeň se po pár letech stejně vypaří…

Ale nemusí. Když budete vědět, jak si udržovat svou partnerskou harmonii, budete se po boku svého partnera cítit šťastná i po společně prožitých letech. Pokud se na vaší mořské hladině objeví nějaká ta vlnka, budete vědět, jak ji zase uklidnit. 

S partnerem jsme zatím neměli výraznější krizi

I v sebelepším partnerství se někdy objeví situace, kterou budete muset řešit. Pokud budete vědět, jak ji správně uchopit a využít ku prospěchu oběma stranám, vyvarujete se zbytečných konfrontací a napětí. V Lexikonu se navíc dozvíte, jak dát svému muži najevo, že vám na něm záleží, a to způsobem, který je pro něj srozumitelný


Co o Lexikonu říkají jeho čtenářky?

Prožíváte novou lásku, nebo naopak potřebujete oživit svůj dlouhodobý partnerský vztah? Ať tak, nebo tak, tento e-book vám bude velkým přínosem. Uvědomíte si, co je důležité a jak na svém vztahu pracovat, aby se rozvíjel, a vy jste v něm byla spokojená. Autorka v něm zahrnuje oblasti, které jsou pro vztah zásadní, a pokud se budete řídit tím, co je tu uvedeno, určitě bude váš vztah vzkvétat. Věnuji se osobnímu rozvoji a se svými klienty řeším často i problémy v partnerském životě. Tento e-book mohu vřele doporučit. Ukáže vám cestu, jak žít šťastný život po boku vašeho partnera.
Dita Breberováwww.ditabreberova.cz
Lexikon partnerské harmonie mi ukázal, jak jednoduché věci stačí dělat pro to, abyste žili dlouhodobě ve vytouženém harmonickém vztahu. Ono se opravdu jedná o banality, na které často zapomínáme, a pak hledáme zakopaného psa. E-book je super, protože nezapomíná ani na důležitost vztahu k soběsamé, navádí k zamyšlení se a neopomíjí ani řešení problémových situací. Moc se mi líbí, jak Anička vše propojuje s vlastními zkušenostmi. Už teď se nemůžu dočkat, až vyzkouším doporučované tipy! Děkuji a přeji všem, ať v Lexikonu naleznou inspiraci a chuť zharmonizovat své vztahy. :)
Darina Skřičkováwww.darinaskrickova.cz
Toužíte po kvalitním a naplněném životě? Pak vítejte. Jste na správné adrese. Kvalita našich životů se totiž odvíjí od kvality našich vztahů. A kvalita našich vztahů se odvíjí od kvality komunikace. Tento e-book vám poskytne nejen podrobné informace, ale zejména pak neocenitelná praktická cvičení, která spolehlivě pomohou kvalitní vztah nejen vybudovat, ale i s láskou a pokorou opečovávat.
Mgr. Lenka Bílkováwww.lenkabilkova.cz

VAŠE SPOKOJENOST JE PRO MĚ PRIORITOU

Moc si přeji, aby pro vás byl e-book skutečným přínosem a pomohl vám dosáhnout vyrovnaného a šťastného partnerského vztahu. Pokud i přes moji velkou snahu vložit do e-booku co nejhodnotnější a nejpodrobnější informace zjistíte,  že pro vás ani po zavedení do praxe nemají žádnou hodnotu, do 14 dní od nákupu mi napište a vrátím vám bez otázek peníze zpět v plné výši. 

 

Ten nejlepší čas, kdy byste se měla začít cítit po boku svého partnera milovaná a šťastná, je právě TEĎ. Stačí jen udělat první krok a vydat se na cestu. Na jejím konci vás čeká šťastnější a spokojenější partnerský život a nový začátek. :-)

Nikdy svůj vztah neodkládejte „na potom“. Protože „POTOM“ už může být pozdě. Udělejte něco pro váš společný život hned teď.

Klikněte na tlačítko „Koupit e-book“ a na následující stránce vyplňte pečlivě své údaje a zaplaťte objednávku prostřednictvím bankovního převodu nebo kartou. E-book vám přiletí e-mailem ihned po připsání platby na můj účet.

Dotazy? Jsem pro vás k dispozici na e-mailu anna@partnerskaharmonie.cz