Máte uzavřené vztahy?

Ale jo, rozešli jsme se, jenže často na svou minulost myslím. S některými svými partnery jsem se nerozešla úplně v dobrém. Často se mi vracely myšlenky na minulé vztahy a říkala si, co by bylo, kdyby… Neměla jsem totiž uzavřené vztahy.

Taky to znáte? Máte pocit, že je vše v pohodě, ale když se v současném vztahu s partnerem pohádáte nebo řešíte nějaké neshody, vzpomenete si na zažité vzorce z minulosti. Někdy vás dokonce úplně pohltí a máte tendence si vyčítat, že jste se právě s tímto mužem rozešla.

„Po rozchodu s partnerem jsem objevila muže, do kterého jsem se zamilovala. Ze začátku byl náš vztah moc hezký, jenže asi po půl roce se začal sypat. Na vědomé úrovni jsem byla v pohodě, ale podvědomí mi jasně říkalo, že je to jinak. Uvědomila jsem si, jak mi špatně uzavřené vztahy bránily žít spokojeným životem. Když jsem je vědomě propustila, zlepšil se mi vztah s mým současným mužem na všech úrovních.“

Osvobození podvědomí od minulosti

I já jsem dřív hledala způsob, jak se osvobodit od své minulosti, aby se mi přestala promítat do současných vztahů. Řešením bylo najít všechny své bývalé Lásky. Po vzoru Jacka Nicolsona ve filmu Lepší pozdě, nežli později. Ale tento způsob jsem hned zavrhla.  Jenže co teď? Začala jsem hledat způsoby, jak své vztahy uzavřít na podvědomé úrovni.

Mezitím jsem se rozhodla podniknout svou vysněnou cestu do Indie. Na poslední chvíli jsem si sbalila kufr a vyrazila na vlastní pěst přes půl světa. Během těchto třiceti dní jsem nad svými vztahy hodně přemýšlela. Hledala jsem způsob, jak je uzavřít. Ještě v Indii jsem měla možnost absolvovat několik procesů, které mi pomohly uzavřít minulost, aniž bych musela navštěvovat všechny své Lásky.

uzavreni-minulych-vztahu

Výsledek mě překvapil

Byla jsem překvapená, protože jsem si myslela, že jediný možný způsob uzavření skončených vztahů je setkání se tváří v tvář. Formou vedené meditace jsem objevila bloky z minulosti, které se negativně projevovaly do mé současnosti.  Meditace totiž na energetické úrovni působí téměř stejně.

Díky meditacím se dostanete lépe až do svého podvědomí, kde jsou schovány všechny nánosy z minulosti, které na vědomé úrovni nejsou vidět. Často se dostanete až do dětství. Možná vám někdo něco řekl, ale i když to myslel pouze z legrace, uložil se vám tento program do podvědomí. Vedená meditace je dobrý pomocník i pro ty, kteří nemají s touto formou relaxace zkušenosti. Stačí se jen soustředit na hlas člověka, který vás provází.

„V meditaci jsem viděla obraz ze svého dětství. Moc jsem chtěla, aby mi v obchodě rodiče koupili lízátko. Maminka mi tehdy v dobré víře řekla, že lízátko nebude, protože bych pak mohla být tlustá. V době dospívání jsem dlouho zápasila s váhou. Bála jsem se cokoliv sníst, abych nebyla tlustá. Dokud jsem tento blok ze svého podvědomí vědomě neodstranila, měla jsem pocit, že přibírám i ze vzduchu.”

Podobné je to i se vztahy. Během sledování života v rodině si už v dětství říkáte, že si své vztahy zařídíte úplně jinak. Jenže ve většině případů v dospělosti zjistíte, že vaše vztahy probíhají velmi podobně. Vzor rodičů se vám totiž otiskl až do podvědomí.

Když uzavřete své bývalé vztahy, uvidíte změnu nejen ve vztahu s partnerem, ale také se svými blízkými. I ty nás totiž velmi ovlivňují. Nejvíce změn však pocítíte ve své partnerské harmonii, protože s tímto člověkem máte ten nejbližší vztah.

Přemýšlela jsem, jak bych vám mohla pomoci, abyste si mohla urovnat i své vztahy. Proto vznikly meditace Harmonizace vztahů, které vás zavedou až do vašeho podvědomí a pomohou vám zpřetrhat neviditelná pouta z minulosti. Když své vztahy uzavřete, ucítíte, že se vám volněji dýchá. Budete se cítit spokojenější po boku svých nejbližších.

love-1751071_640

Partnerská harmonie
Autorka e-booku Lexikon partnerské harmonie>>. Ukazuje na základě vlastních zkušeností cestu ženám>>, které chtějí žít šťastný a naplněný partnerský život . Její příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.