Chcete se zase těšit domů aniž byste se musela strachovat, že se s chlapem zase pohádáte?

 

Chcete odstranit křivdy z minulosti, které se vám nemile projevují do současných vztahů?

 

Toužíte mít harmonické vztahy se svými blízkými?

Možná cítíte, že to ve vašich nejbližších vztazích trochu drhne. Připadá vám, že i když se velmi snažíte dobře vycházet se svými nejbližšími, stejně vás pravidelně někdo vytočí. Pak přijdete domů a místo harmonického večera se s partnerem zase pohádáte. Možná vidíte, že vztahy s vašimi blízkými nejsou úplně ideální. Chcete je urovnat, jenže nemáte chuť poslouchat stále stejné problémy  stále dokola. Možná se vám nechce čekat, že se vaši nejbližší "sami od sebe" umoudří...

Cítíte se jako vymačkaný citrón, 
ale pak vám začne probíhat hlavou:

 • Jak to udělat, aby se mi stejné negativní vzorce ve vztahu neopakovaly stále dokola?
 • Jak zlepšit vztah se svým mužem a přestat řešit neustálé neshody ve vztahu?
 • Co mám udělat proto, aby se zlepšily vztahy s mými nejbližšími?
 • Jak je možné, že ostatní mají kolem sebe harmonické vztahy, zatímco mě pravidelně někdo vytáčí?

Mám pro vás dobré zprávy. I vy se můžete žít v dlouhodobě spokojeném partnerském životě. I vy se můžete po boku svých blízkých cítit dobře a spokojeně a užívat si společný čas a zážitky. 


Kvalita vašeho života závisí na kvalitě vašich nejbližších vztahů. 

Je krásné těšit se na každý nový den se svými nejbližšími. 


Jsem Anna Lukšová a jsem poradkyní v oblasti partnerských vztahů a osobního rozvoje.  Mou vizí je vidět ženy šťastné (nejen) po boku svých mužů. Vím, jaké to je, když vztahy nefungují. Když jsem na sobě začala pracovat, změnila jsem okruh svých přátel i partnera. Jenže situace a problémy se stále opakovaly. Uvědomila jsem si, že si potřebuji začít sama u sebe a udělat si pořádek ve svém nitru. 

Většinu negativních vzorců jsem měla ukrytou ve svém podvědomí. Když jsem udělala důkladný úklid svého nitra, můj život nabral úplně jiné obrátky. Vztahy s mými blízkými se zlepšily a lidé, se kterými jsem nevycházela dobře, odešli z mého života. Meditace mi v tomto byly velkým pomocníkem. 

Co za problémy ve vztazích opravdu vězí? Je to nevyřešená minulost na vědomé a podvědomé úrovni. Programy a situace se vám totiž v životě neustále opakují. Pokud v sobě máte něco nevyřešeného z minulosti, projevuje se to neblahým způsobem do vaší přítomnosti. Situace se budou opakovat tak dlouho, dokud se těchto programů nepustíte. 

Proto jsem vytvořila sadu meditací Harmonizace vztahů. Zavedu vás do vašeho nitra. Podíváme se také na zoubek vašim vzorcům z minulosti.  

Harmonizace vztahů

Co vám tyto meditace přinesou?

 • Nahlédnete do svého nitra a poznáte víc sebe sama.
 • Objevíte zakořeněné negativní vzorce a odstraníte je ze svého podvědomí.
 • Uzavřete svou minulost a uděláte ve svém nitru místo pro lásku harmonii.
 • Zlepšíte kvalitu svých vztahů (nejen) s partnerem, ale i se svými blízkými.
 • Otevřete své srdce a díky tomu se ve vašem životě objeví nové možnosti.
 • Naučíte vás žít v přítomném okamžiku a vnímat více krásy života kolem sebe.
Nejrůznější zranění a bolesti. Jsou pro nás někdy jako koule u nohy a nedovolí nám s volností se rozběhnout životem. Jindy jako přeplněný batoh, který s sebou často vláčíme celé roky a nevíme, jak se ho zbavit, kam ho beztrestně odložit. V těchto meditacích najdete překvapivě snadný a bezpečný návod, jak všechna břímě setřást a s novou nadějí se nadechnout. Určitě to stojí za to.
Mgr. Lenka Bílkováwww.lenkabilkova.cz

Stačí se zaposlouchat a nechat se vést mým hlasem. 

K meditacím navíc získáte tyto 3 bonusy

Pracovní listy

v hodnotě 160 Kč

SAMOSTATNĚ NEPRODEJNÉ

Ke každé meditaci jsem pro vás připravila pracovní listy s kontrolními otázkami, které vás dovedou k očekávanému výsledku. Můžete si zde zapsat pocity a zážitky z meditace, aby se vám s nimi lépe pracovalo.

Vizualizačně-pomocná videa

v hodnotě 340 Kč

SAMOSTATNĚ NEPRODEJNÉ

Nejste zvyklá meditovat? Nevadí. Abych vám meditace maximálně usnadnila, mám pro vás připraveny celkem 4 vizualizačně-pomocná videa, pomoci kterých meditaci hravě zvládnete i bez předchozích zkušeností. Dozvíte se, jak mít z meditace maximální užitek a vyzkoušíte si i jednoduché, ale praktické meditační cvičení. 

E-mailová konzultace

HODNOTA NEVYČÍSLITELNÁ

Pokud vám během meditací nebude něco jasné nebo budete potřebovat poradit, napište, jsem vám k dispozici na e-mailu a budu se snažit odpovědět v cuku letu. 

Za tyto meditace spolu s bonusy zaplatíte dnes 890 Kč. 

Nemám v plánu srovnání, že si za tuto cenu můžete dopřát masáž celého těla nebo komplexní kosmetickou péči. Sama určitě nejlépe víte, na kolik si ceníte svých fungujících vztahů s partnerem a nejbližšími lidmi. 

Přístup do členské sekce a k meditacím vám zůstane navždy. Můžete se k nim kdykoliv vracet, když budete potřebovat. 

Co všechno ve své členské sekci dostanete?

 • 4 vedené meditace ve formátu mp3
 • Pracovní listy k meditacím
 • 1 pomocné video, abyste z meditace měla maximální užitek
 • 3 vizualizační videa

Co když mi meditace nebudou sedět?

Účinky meditací jsem si několikrát na vlastní kůži ověřila. Pokud i přes moji velkou snahu zjistíte, že pro vás tyto meditace nejsou to pravé ořechové, do 14 dní mi napište. Vrátím vám bez otázek peníze zpět v plné výši.
Anna Lukšová

Možná máte podobné otázky:

Potřebuju se opravdu vracet do minulosti?

Chápu vaše pocity, byla jsem na tom kdysi úplně stejně. Za pomoci těchto meditací si vyčistíte negativní vzorce z minulosti, které ovlivňují vaši přítomnost.  Pomohou vám také otevřít srdce. Když otevřete své srdce, objeví se před vámi nové životní možnosti. 

Jak se k meditacím a bonusům dostanu?

Po zaplacení objednávky a spárování platby vám přijdou e-mailem přístupové údaje do členské sekce, ve které najdete meditace ve formátu mp3, kterou si můžete stáhnout do svého počítače nebo mobilu. Součástí členské sekce jsou  dárečková videa a pracovní listy, které vám meditaci usnadní a zpříjemní.  

Jak to bude probíhat?

Záleží na vás, jaké tempo si zvolíte. Meditační nahrávky i s dárečkovými videi budete mít k dispozici v členské sekci. Můžete se tak k nim opakovaně vracet, když budete potřebovat. Přístup do členské sekce vám zůstane. Nahrávky si tam můžete stáhnout do mobilu či přehrávače a pustit přes sluchátka. Pokud se se sluchátky moc nekamarádíte, můžete si je dát buď na hlasitý odposlech nebo pustit přes počítač. 

 

Co když mi nebude něco jasné?

Pak jsem tady pro vás. Jako jeden z dárků máte ode mě k meditacím také konzultace formou e-mailu. Pokud vám nebude něco jasné, nebo se budete chtít podělit o své prožitky, stačí mi napsat a probereme to spolu. Jsem pro vás k dispozici na e-mailu. 

 


Co o meditacích říkají ženy?

Sama pomáhám lidem pomocí meditací změnit jejich přesvědčení, proto vím, jak moc jsou účinné v jakékoliv oblasti života. Pokud si přejete urovnat vaše vztahy, ať už s partnerem či s někým s rodiny, začněte od sebe. Investujte do sebe pár korun a vydržte u toho. I když vaše ego se bude zdráhat nebo váš mozek vám bude říkat to nedělej, to mi nepomůže. Překonejte svoje ego i mozek a uvidíte, co se stane. Jakoukoliv prací na sobě se posouváte dál, proto vám doporučuji jděte do toho.
Růžena Nekudová, hladina alfawww.ruzenanekudova.cz
Můžu říci, že jsem byla na tyto meditace velmi zvědavá. Příjemně mě překvapily. Doprovází je velmi jemná hudba a Anička má nádherný hlas, který vás do meditace úplně vtáhne. Já mívám problémy s vizualizací, ale tady se mi podařila. Po meditacích jsem se cítila velmi příjemně. Pokud se potřebujete vypořádat s bloky ze svého předešlého života, hlavně z dětství nebo ze svého předešlého partnerského vztahu, pak vám tyto meditace vřele doporučuji.
Ladislava Judasováwww.ladislavajudasova.cz
Meditační nahrávky jsou velmi krásné a přenesenou Vás do bezpečí, ve kterém si můžete dovolit uvolnit i hluboko potlačené a uzavřené pocity z nevydařeného vztahu s partnerem, maminkou nebo tátou. Klidný hlas Aničky a příjemná hudba Vám pomohou nalézt harmonii, odpuštění i lásku, díky kterým začnete pomaličku krok po krůčku otvírat a léčit své zraněné srdce.
Martina JíchováCvičitelka SM systému pro zdravá záda, www.martinajichova.cz
0
meditace
0
hodnotné bonusy
0
praktické video k meditace
0
vizualizační videa

Rozhodnuto? Skvělé!
Nemáte co ztratit, můžete pouze získat.

Klikněte na tlačítko „Koupit meditace“ a na následující stránce vyplňte pečlivě své údaje a zaplaťte objednávku prostřednictvím bankovního převodu nebo kartou. Přístup do členské sekce vám přiletí e-mailem ihned po připsání platby na můj účet.