Objednávka vedených meditací Harmonizace vztahů

  • ANO
    Objednávám si vedené meditace Harmonizace vztahů.
  • ANO
    Po vyplnění objednávky a zaplacení částky 890 Kč získám přístup do členské sekce, kde mám k dispozici meditace spolu s bonusovými videi.
  • ANO
    Zkontrolovala jsem si všechny údaje, které jsem zadala v objednávce, především e-mail, na který chci zaslat přístupové údaje do členské sekce, kde najdu meditace i s bonusy.
Nejrůznější zranění a bolesti. Jsou pro nás někdy jako koule u nohy a nedovolí nám s volností se rozběhnout životem. Jindy jako přeplněný batoh, který s sebou často vláčíme celé roky a nevíme, jak se ho zbavit, kam ho beztrestně odložit. V těchto meditacích najdete překvapivě snadný a bezpečný návod, jak všechna břímě setřást a s novou nadějí se nadechnout. Určitě to stojí za to.
Mgr. Lenka Bílkováwww.lenkabilkova.cz
Můžu říci, že jsem byla na tyto meditace velmi zvědavá. Příjemně mě překvapily. Doprovází je velmi jemná hudba a Anička má nádherný hlas, který vás do meditace úplně vtáhne. Já mívám problémy s vizualizací, ale tady se mi podařila. Po meditacích jsem se cítila velmi příjemně. Pokud se potřebujete vypořádat s bloky ze svého předešlého života, hlavně z dětství nebo ze svého předešlého partnerského vztahu, pak vám tyto meditace vřele doporučuji.
Ladislava Judasováwww.ladislavajudasova.cz
Pokud si přejete urovnat vaše vztahy, ať už s partnerem či s někým s rodiny, začněte od sebe. Investujte do sebe pár korun a vydržte u toho. I když vaše ego se bude zdráhat nebo váš mozek vám bude říkat to nedělej, to mi nepomůže. Překonejte svoje ego i mozek a uvidíte, co se stane. Jakoukoliv prací na sobě se posouváte dál, proto vám doporučuji jděte do toho.
Růžena Nekudováwww.ruzenanekudova.cz

Potřebujete pomoci s objednávkou?

Napište mi na anna@partnerskaharmonie.cz 

Jsem tu pro vás, ráda vám pomůžu.