Chcete odstranit křivdy z minulosti, které se vám neustále opakují i v současnosti?

 

Toužíte se po boku svého může cítit zase milovaná a zlepšit kvalitu svého vztahu?

Možná cítíte, že to ve vašem vztahu pěkně skřípe. Připadá vám, že i když se velmi snažíte dobře vycházet se se všemi okolo, stejně vás pravidelně někdo vytočí nebo zklame. Pak přijdete domů a místo romantického večera se s partnerem pohádáte.

A tak to jde pořád dokola. Možná vidíte, že vztahy s vašimi blízkými nejsou úplně ideální. Chcete je urovnat, jenže nemáte chuť poslouchat stále stejné problémy pořád dokola. Už vás nebaví čekat, že se vaši nejbližší "sami od sebe" umoudří...

Cítíte se jako vymačkaný citrón, 
ale pak vám začne probíhat hlavou:

  • Jak to udělat, aby se mi nefunkční vztahy neopakovaly stále dokola?
  • Jak zlepšit vztah se svým mužem a přestat řešit neustálé neshody ve vztahu?
  • Co mám udělat proto, aby se zlepšily vztahy s mými nejbližšími?
  • Jak je možné, že ostatní mají kolem sebe pohodu a harmonii, zatímco já řeším stále nějaké problémy?

Mám pro vás dobrou zprávu. I vy můžete žít v dlouhodobě spokojeném partnerském životě. I vy se můžete po boku svých blízkých cítit dobře a spokojeně a užívat si společný čas a zážitky. 


Kvalita vašeho života závisí na kvalitě vašich vztahů. 

Začněte se i vy těšit na každý nový den se svými nejbližšími. 


Jsem Anna Lukšová a jsem mentor a kouč pro ženy.  Mou vizí je vidět ženy šťastné (nejen) po boku svých mužů. Vím, jaké to je, když se vám vztahy bortí doslova před očima. Na vlastí kůži jsem si zažila několik zklamání. Když jsem na sobě začala pracovat, změnila jsem vědomě okruh svých přátel i partnera. Jenže situace a problémy se stále opakovaly. Uvědomila jsem si, že si potřebuju jít více do hloubky. 

Většinu křivd a negativních vzorců jsem měla ukrytou ve svém podvědomí. Když jsem udělala důkladný úklid svého nitra, můj život nabral úplně jiné obrátky. Vztahy s mými blízkými se zlepšily a lidé, se kterými jsem nevycházela dobře, z mého života odešli.

Co za problémy ve vztazích opravdu vězí? Je to nevyřešená minulost na vědomé a podvědomé úrovni. Programy a situace se vám totiž v životě neustále opakují. Pokud v sobě máte něco nevyřešeného z minulosti, stále se vám tyto problémy opakují, dokud je nevytáhnete na povrch ze svého podvědomí.  Mám pro vás řešení, jak se těchto programů efektivně zbavit a zlepšit kvalitu svých vztahů. 

Proto jsem vytvořila sadu meditací Harmonizace vztahů. Zavedu vás do vašeho nitra. Podíváme se také na zoubek vašim negativním vzorcům z minulosti a definitivně je vymažeme.

Harmonizace vztahů

Co vám tyto meditace přinesou?

  • Nahlédnete do svého nitra a poznáte víc sebe sama.
  • Objevíte zakořeněné negativní vzorce a odstraníte je ze svého podvědomí.
  • Uzavřete svou minulost a uděláte ve svém nitru místo pro lásku harmonii.
  • Zlepšíte kvalitu svých vztahů (nejen) s partnerem, ale i se svými blízkými.
  • Otevřete své srdce a přitáhnete si do života nové možnosti a příležitosti.
  • Naučíte vás žít v přítomném okamžiku a vnímat více krásy života kolem sebe.
Nejrůznější zranění a bolesti. Jsou pro nás někdy jako koule u nohy a nedovolí nám s volností se rozběhnout životem. Jindy jako přeplněný batoh, který s sebou často vláčíme celé roky a nevíme, jak se ho zbavit, kam ho beztrestně odložit. V těchto meditacích najdete překvapivě snadný a bezpečný návod, jak všechna břímě setřást a s novou nadějí se nadechnout. Určitě to stojí za to.
Mgr. Lenka Bílkováwww.lenkabilkova.cz

Stačí se zaposlouchat a nechat se vést mým hlasem. 

K meditacím navíc získáte tyto 3 bonusy

Pracovní listy

v hodnotě 160 Kč

SAMOSTATNĚ NEPRODEJNÉ

Ke každé meditaci jsem pro vás připravila pracovní listy s kontrolními otázkami, které vás dovedou k očekávanému výsledku. Můžete si zde zapsat pocity a zážitky z meditace, aby se vám s nimi lépe pracovalo.

Vizualizačně-pomocná videa

v hodnotě 340 Kč

SAMOSTATNĚ NEPRODEJNÉ

Nejste zvyklá meditovat? Nevadí. Abych vám meditace maximálně usnadnila, mám pro vás připraveny celkem 4 vizualizačně-pomocná videa, pomoci kterých meditaci hravě zvládnete i bez předchozích zkušeností. Dozvíte se, jak mít z meditace maximální užitek a vyzkoušíte si i jednoduché, ale praktické meditační cvičení. 

E-mailová konzultace

HODNOTA NEVYČÍSLITELNÁ

Pokud vám během meditací nebude něco jasné nebo budete potřebovat poradit, napište, jsem vám k dispozici na e-mailu a budu se snažit odpovědět v cuku letu. 

Za tyto meditace spolu s bonusy zaplatíte dnes
750 Kč vč. DPH. 

Nemám v plánu srovnání, že si za tuto cenu můžete dopřát masáž celého těla nebo komplexní kosmetickou péči. Sama určitě nejlépe víte, na kolik si ceníte svých fungujících vztahů s partnerem a nejbližšími lidmi. 

Přístup do členské sekce a k meditacím vám zůstane navždy. Můžete se k nim kdykoliv vracet, když budete potřebovat. 

Co když mi meditace nebudou sedět?

Účinky meditací jsem si několikrát na vlastní kůži ověřila. Pokud i přes moji velkou snahu zjistíte, že pro vás tyto meditace nejsou to pravé ořechové, do 14 dní mi napište. Vrátím vám bez otázek peníze zpět v plné výši.
Anna Lukšová

Možná máte podobné otázky:

Potřebuju se opravdu vracet do minulosti?

Chápu vaše pocity, byla jsem na tom kdysi úplně stejně. Je to právě minulost, kde jsou zakořeněné naše vzorce a bloky. Poslechem těchto meditací vyčistíte negativní vzorce z minulosti, které ovlivňují vaši přítomnost.  Pomohou vám také otevřít srdce. Když otevřete své srdce, objeví se před vámi nové životní možnosti. 

Jak se k meditacím a bonusům dostanu?

Po zaplacení objednávky a spárování platby vám přijdou e-mailem přístupové údaje do členské sekce, ve které najdete meditace ve formátu mp3, kterou si můžete stáhnout do svého počítače nebo mobilu. Součástí členské sekce jsou  dárečková videa a pracovní listy, které vám meditace usnadní a zpříjemní.  

Jak to bude probíhat?

Záleží na vás, jaké tempo si zvolíte. Meditační nahrávky i s dárečkovými videi budete mít k dispozici v členské sekci. Můžete se tak k nim opakovaně vracet, když budete potřebovat. Přístup do členské sekce vám zůstane. Nahrávky si tam můžete stáhnout do mobilu či přehrávače a pustit přes sluchátka. Pokud se se sluchátky moc nekamarádíte, můžete si je dát buď na hlasitý odposlech nebo pustit přes počítač. 

Co když mi nebude něco jasné?

Pak jsem tady pro vás. Jako jeden z dárků máte ode mě k meditacím také konzultace formou e-mailu. Pokud budete tápat, nebo se budete chtít podělit o své prožitky, stačí mi napsat a probereme to spolu. Jsem pro vás k dispozici na e-mailu. 

 


Co o meditacích říkají ženy?

Sama pomáhám lidem pomocí meditací změnit jejich přesvědčení, proto vím, jak moc jsou účinné v jakékoliv oblasti života. Pokud si přejete urovnat vaše vztahy, ať už s partnerem či s někým s rodiny, začněte od sebe. Investujte do sebe pár korun a vydržte u toho. I když vaše ego se bude zdráhat nebo váš mozek vám bude říkat to nedělej, to mi nepomůže. Překonejte svoje ego i mozek a uvidíte, co se stane. Jakoukoliv prací na sobě se posouváte dál, proto vám doporučuji jděte do toho.
Růžena Nekudová, hladina alfawww.ruzenanekudova.cz
Můžu říci, že jsem byla na tyto meditace velmi zvědavá. Příjemně mě překvapily. Doprovází je velmi jemná hudba a Anička má nádherný hlas, který vás do meditace úplně vtáhne. Já mívám problémy s vizualizací, ale tady se mi podařila. Po meditacích jsem se cítila velmi příjemně. Pokud se potřebujete vypořádat s bloky ze svého předešlého života, hlavně z dětství nebo ze svého předešlého partnerského vztahu, pak vám tyto meditace vřele doporučuji.
Ladislava Judasováwww.ladislavajudasova.cz
Meditační nahrávky jsou velmi krásné a přenesenou Vás do bezpečí, ve kterém si můžete dovolit uvolnit i hluboko potlačené a uzavřené pocity z nevydařeného vztahu s partnerem, maminkou nebo tátou. Klidný hlas Aničky a příjemná hudba Vám pomohou nalézt harmonii, odpuštění i lásku, díky kterým začnete pomaličku krok po krůčku otvírat a léčit své zraněné srdce.
Martina JíchováCvičitelka SM systému pro zdravá záda, www.martinajichova.cz
0
meditace
0
hodnotné bonusy
0
praktické video k meditace
0
vizualizační videa

Rozhodnuto? Skvělé!
Nemáte co ztratit, můžete pouze získat.

Klikněte na tlačítko „Koupit meditace“ a na následující stránce vyplňte pečlivě své údaje a zaplaťte objednávku prostřednictvím bankovního převodu nebo kartou. Přístup do členské sekce vám přiletí e-mailem ihned po připsání platby na můj účet.