Náznaky začínající nevěry

Máte podezření, že vám váš muž začíná být nevěrný, nebo že se k něčemu schyluje? Sledujete náznaky a hlodá ve vás červíček pochybností. Zatím se možná nic závažného nestalo, ale vnitřně cítíte, že váš vztah není v pořádku. V tomto článku se pobavíme o náznacích začínající nevěry, které vám mohou mnohé prozradit.

Náznaky začínající nevěry

Nemusí to hned být nepřehlédnutelná indicie. Náznaky začínající nevěry totiž začínají v drobnostech, které se postupným přehlížením mohou překulit až ke ztrátě důvěry a rozpadu vztahu. Možná spolu teď trávíte méně času. Vnímáte ve vztahu vzájemnou nespokojenost. Sledujte partnerovo chování. Možná se něco změnilo.

Když je jeden z partnerů nevěrný, neznamená to nutně, že je chronický záletník, ale často hledá něco, co ve vztahu nemá. Ze své konzultační praxe to mohu potvrdit. Ale teď už pojďme přímo k náznakům začínající nevěry.

Něco ve vztahu chybí

Častým důvodem začínající nevěry bývá vyhledávání něčeho, co ve vztahu chybí. Pokud je váš intimní život velmi slabý a naposledy jste se milovali před hodně dlouhou dobou, pak stačí maličkost a přitažlivá žena, která projeví zájem. Muž se tak nechá snadněji stáhnout.

Ale často to bývá i něco jiného, co ve vztahu chybí. Možná jste si něčeho vědomá, ale zatím jste se o tom s partnerem nebavili. V takovém případě si spolu promluvte a vyjasněte, co od svého vztahu očekáváte, abyste byli oba spokojení.

Změna zásadních životních plánů

Chtěli jste si koupit nové auto a partner z ničeho nic couvl, že se auto kupovat nebude? Možná za tím je změna situace (práce, zakázek atd.), ale pokud se nic zvláštního neděje a najednou začne měnit z čista jasna plány, pak pozor. Možná máte naplánovanou už půl roku dovolenou a měsíc před odjezdem přijde váš muž s tím, že nemůže najednou nikam jet? I to může být náznak začínající nevěry.

Méně mluví a chová se jinak

Byl váš muž mluvný, zatímco v poslední době si s vámi už skoro vůbec nepovídá? Pokud jste zaznamenala tuto změnu, pak může mít strach, že se v něčem “prokecne” a vzbudí podezření. Může to být jeden z náznaků začínající nevěry. Možná ho jen něco trápí. Udělejte si společný večer a popovídejte si spolu.

Zdá se vám taky, že tráví více času mimo domov? Možná jste byla zvyklá, že ráno vyrazil dříve, ale pokud se podezřele často zdržuje v práci až dlouho do večera, pak zbystřete. Především tehdy, pokud byl dříve doma pravidelně v pět.

Více o sebe pečuje

Na tom by nebylo až tak nic špatného, ale pokud sledujete, že tráví spoustu času v koupelně a pak jde pryč, může to byt náznakem začínající nevěry. Nemuselo hned k něčemu nutně dojít, ale možná chce zapůsobit na kolegyni v práci nebo sekretářku a to by pak nemuselo dobře skončit.

Mobil jako ukazatel

Chodí často s mobilem někam pryč, nebo má najednou vypnuté vyzvánění, abyste nevzbudila podezření? V takovém případě buďte bdělá. Možná jste zaznamenala, že začal smskovat znatelně více než dřív a více si hlídá mobil. Pokud by tam neměl nic tajného, pak by neměl důvod ho schovávat.

Přestaňte čekat na náznaky

Čekáte že tyto začínající náznaky nevěry pominou a bude vše zase ok? Toto očekávání může váš vztah definitivně pohřbít. Když něco naruší vaši důvěru, pak se to těžko vrací zpátky. Pokud sledujete u partnera nějaké změny, udělejte si na sebe čas a mluvte spolu.

Přestaňte se pokoušet jeden druhého změnit. To se vám stejně nepodaří. Naopak, můžete svému vztahu dobře zavařit. Pokud si na rovinu řeknete co a jak, přestanete oba žít v nejistotě.  Udělejte si příjemný večer ve dvou a promluvte si bez emocí, co můžete pro svůj vztah oba udělat.

A pokud chcete oživit svůj vztah a vrátit mu jiskru, omrkněte Lexikon partnerské harmonie. 🙂

 

Partnerská harmonie
Autorka e-booku Lexikon partnerské harmonie>>. Ukazuje na základě vlastních zkušeností cestu ženám>>, které chtějí žít šťastný a naplněný partnerský život . Její příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.