O MNĚ

Pomáhám ženám, aby se cítily spokojené ve svých vztazích. 

Jmenuji se Anna Lukšová a jsem manželka, partnerka, podnikatelka, ale především žena, která se jednoho dne rozhodla vzít život plně do svých rukou. Mou vášní jsou vztahy. Pomáhám ženám dostat se do souladu se svým vnitřním Já. Tam to totiž všechno začíná.  Podporuji také ženy, které už svého partnera mají, aby objevily společnou sounáležitost a oživily svůj současný vztah.

Má cesta k dlouhodobě harmonickým vztahům

Dnes mám muže, o kterém jsem dřív pouze snila. Cítím se ve svém manželství šťastná, milovaná a spokojená. Lidé v mém okolí se mě ptají, co dělám jinak, že mi vztah s partnerem rok od roku kvete.  Prošli jsme spolu už kus cesty, ale stále oba víme, že jsme se rozhodli správně. Každý den, když se ráno probudím, se do svého muže znova zamilovávám.

Ještě před deseti lety se mi ani nesnilo, že ...

Před několika lety  jsem se dostala do fáze, kdy jsem veškerou naději, že ve svém životě objevím pravou lásku, pohřbila. Žila jsem vcelku úspěšným a spokojeným životem, jen mi chyběla partnerská Láska, o které jsem den co den slýchala. Když už jsem našla partnera, po nějaké době se vždy začínal náš vztah dostávat do stereotypu a kolotoč neshod se opět roztočil.

Řekla jsem si: "A dost!" 

Rozhodla jsem se přestat si hrát na oběť a vzít svou partnerskou harmonii plně do svých rukou. Uvědomila jsem si, že můj život za mě nikdo žít nebude a budu jej mít takový, jaký si ho udělám. Den ze dne jsem odjela do Indie na jednu tamní univerzitu, kde jsem se o sobě mnoho dozvěděla. Zároveň jsem zde během měsíčního studia načerpala bohaté a velmi cenné informace, které jsem se rozhodla aplikovat do svého života. Po návratu jsem začala pracovat sama na sobě. Pročetla jsem mnoho knih a absolvovala několik seminářů a kurzů. Vidina spokojeného partnerského života pro mě byla hnacím motorem.

Mým cílem bylo:

  1. Vědomě objevit správného životního partnera
  2. Naučit se a vnést si do svého partnerství dlouhodobou harmonii, aby vztah dlouhodobě fungoval a vzkvétal. 

Po půl roce po návratu z Indie jsem vědomě objevila svou Lásku. Hned v začátcích jsem začala aplikovat principy z Indie. Výsledkem je šťastný a harmonický partnerský vztah. Se svým mužem už jsme za dobu, co jsme spolu prošli několika výzvami. Ty jsme společně zvládli a udržujeme si vědomě svůj vztah stejně krásný, jako na začátku. 

Proto jsem  rozhodla sdílet své zkušenosti s ženami, které se chtějí ve stávajícím vztahu cítit dlouhodobě šťastné, milované a celistvé. Na základě svých zkušeností ráda ukážu cestu i vám, jak žít dlouhodobě šťastným a harmonickým životem po boku vašeho partnera. 

MÁ VIZE

Na základě svých zkušeností, kterými jsem si ve svých vztazích prošla, ukazuji cestu ostatním ženám, které chtějí být ve svém partnerském vztahu dlouhodobě šťastné a spokojené.