Harmonizace vztahu s maminkou

Meditační nahrávky

Maminka je prvním člověkem v životě, kterého vnímáme. Už během těhotenství, kdy jsme spojeny pupeční šňůrou. Po porodu dochází k oddělení. Během svého života v tomto vztahu zažíváme křivdy. Pokud není tento vztah v pořádku, budete narážet na překážky na své životní cestě.

Křivdy, které máme v sobě uloženy mohou pramenit i z drobností. Např. jste v dětství nedostala lízátko, které jste tolik chtěla. V hlavě jste si podvědomě vytvořila program, že nemůžete mít to, co chcete. V životě pak cítíte nedostatek na základě tohoto programu. Pokud svou biologickou matku neznáte, pak se v meditaci zaměřte na vztah s ženou, která vás vychovala. Ať už je to adoptivní matka nebo babička, zastávala ve vašem životě roli matky. Nezáleží ani na tom, zda je stále naživu či nikoliv. 

Možná se vám do odpuštění nebude chtít. Chápu, že to bude výzva, ale uvědomte si fakt, že tento proces děláte především kvůli sobě. Když tyto křivdy z minulosti pustíte, zlepší se vaše vztahy (nejen) s partnerem. 

Ještě předtím, než se zaposloucháte do meditační nahrávky, mrkněte na vizualizační video, které máte v bonusech. Stačí kliknout zde >>